Sempozyumda Sunum Yapacak Katılımcılara Hatırlatma

28 October 2013
15:47

 Değerli Katılımcı,

“Devlet: Gelenek ve Gelecek Arasında” özel konulu 2. Uluslararası İSAR Sempozyumu Organizasyon Komitesi olarak sempozyuma gösterdiğiniz ilgi ve gönderdiğiniz özetten dolayı sizlere teşekkür ederiz.

Daha önceden de belirtilmiş olduğu üzere sempozyum için tam metinlerin gönderilmesi için son gün 1 Kasım 2013’tür. Lütfen bu tarihe kadar sunacağınız tebliğin son metnini tarafımıza ulaştırınız. Sempozyuma katılım için nihai karar tam metinler esas alınarak verilecektir.

Sempozyum yeri ve saatler ile ilgili bilgiler daha sonra sizlerle paylaşılacaktır. Herhangi bir sorunuz olursa yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.  

Sempozyum için kayıt ücreti talep edilmemektedir. Yol ve konaklama masrafları katılımcılara aittir. Sempozyum düzenleme kurulu sempozyum boyunca yemek ve diğer aktiviteleri karşılayacaktır.

2. Uluslararası İSAR Sempozyumu’na gösterdiğiniz ilgi için tekrar teşekkür eder, sizleri İstanbul'da görmekten büyük bir mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Saygılar

İSAR Sempozyum Komitesi

 

Dear Participant,

 The Organization Committee for 2nd International ISAR Symposium with a Special Focus on State: Between Tradition and Future would like to take this opportunity to sincerely thank you for your interest and submitting your abstract to the symposium.

As previously stated, the deadline for the submission of final papers is the November 1, 2013. Please send the final papers of your presentation until this date. The Organization Committee will have make final decision according to full papers.

We will let you know about the venue and the hours that the symposium will take place. Please feel free to contact us if you have any questions.

Please note that there is no symposium fee. The symposium organization committee will not cover costs for transportation and accommodation. The meals for all participants will be provided during the symposium by the Organization Committee.

We are looking forward to seeing you in Istanbul during December 21-22, 2013. Thank you again for your interest in the 2nd International ISAR Symposium.

Sincerely

ISAR Symposium Committee

 

السلام عليكم ورحمة الله وبركاته

الحمد لله والصلاة على رسول الله وأهل بيته وأصحابه أجمعين.

نشكر لكم اهتمامكم بمؤتمر إسطنبول الدولي الثاني لمؤسسة إيثار تحت عنوان الدولة بين الماضي والمستقبل.

يجب عليكم أن ترسلوا إلينا بحثكم الأول كاملا عبر البريد الإلكتروني التالي لغاية الواحد نومبر/ 2013-11-01 هذا العام: symposium@isar.org.tr

 وسيتم اتخاذ القرار النهائي بعد قبولنا بحثكم الكامل. نحن سنقرر وقت قبول البحث الكامل. وسيتم إبلاغكم بمكان انعقاد المؤتمر والتفصيلات الأخرى في أقرب وقت ممكن عبر البريد الإلكتروني. ونحن جاهزون للرد على أي استفسار يخطر ببالكم.

ونحيطكم علما بأنه لا أجرة للتسجيل في المؤتمر. وأن أجرة الإقامة والسفر على المشاركين الكرام. وأن لجنة تنظيم المؤتمر ستتولى تكاليف طعام المؤتمر وفعالياته .

.ومرة أخرى نشكر لكم اهتمامكم بمؤتمر إسطنبول الدولي الأول لوقف إيثار ، ونود أن نقول لكم سنكون سعداء لرؤيتكم في إسطنبول .

وتفضلوا بقبول أفضل التحيات