2016 YILI MEZUNİYET TÖRENİ

25 Ekim 2016
14:51

2016 Mezuniyet töreni İSAR Vakfı Tivnikli Hacı Faruk Efendi konferans salonunda gerçekleşti. 21 Ekim Cuma günü düzenlenen törene Diyanet İşleri Başkanı Prof.Dr. Mehmet Görmez, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen,   İSAR Mütevelli Heyet Başkanı Hayreddin Karaman ve Mütevelli Heyet üyelerimiz,  İSAR Yönetim Kurulu Başkanı Raşit Küçük ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, çeşitli Üniversitelerin Rektörleri ve Dekanları, Diyanet İşleri Başkan Yardımcıları, İSAR hocaları ve öğrencileri ile birlikte çok sayıda davetli katıldı.

Program yemek ikramının ardından Kuran-ı Kerim tilavetiyle başladı, ardından 2016 Mezun öğrenciler adına Ömer Said Güler konuşma yaptı. Ardından İSAR Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Recep Şentürk İSAR’ın Faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Recep Şentürk hocamızın ardından İSAR Mütevellisi Abdullah Tivnikli Beyefendi insan yetiştirmek ve yetişmiş insanın önemi hakkında bir konuşma gerçekleştirdi.  Bu konuşmanın ardından İSAR Mütevelli Heyet Başkanı Hayreddin Karaman ve Diyanet İşleri Başkanı Prof.Dr. Mehmet Görmez hocalarımız da ilim talep etmek ve ilim talebesinin bu yolda karşılaşacağı merhaleler ile alakalı konuşmalarını gerçekleştirdiler.

Program mezun öğrencilere diploma ve hediye takdimiyle devam etti. Son olarak ise İSAR Musiki ekibi musiki icrasında bulundular. Raşit Küçük hocamızın kapanış konuşmasının ardından Hüsnü Geçer hocamızın duası ile program nihayete erdi.

 

Mezuniyet Programını izlemek için tıklayınız